Domáce spotrebiče od svetového výrobcu Whirlpool
prejsť na Whirlpool.sk
menu

Vyberte si darček značky Wpro

Značka Wpro spadá do portfólia spoločnosti Whirlpool Corporation, ponúka univerzálne príslušenstvo vhodné k inštalácii, prevádzke aj údržbe domáchc spotrebičov a tiež zodpovedajúce bežným každodenným potrebám v každej domácnosti. To všetko s garanciou úspory aj šetrnosti k životnému prostrediu.

Wpro

Balíčky značky WPro

KATEGÓRIA 1

Pranie & sušenie v hodnote 40 Eur

Balíček obsahuje hviezdičky do sušičky (levanduľa), zmäkčovaciu loptičku do sušičky, odvápňovač a odmasťovač pre práčky a umývačky a puzdro na pranie spodnej bielizne.

Prehliadnuť balíček
KATEGÓRIA 1

Domácnosť & kuchyne v hodnote 50 Eur

Balíček obsahuje čistiaci krém na nerezové povrchy, čistiaci krém na varné dosky, sadu na čistenie varnej dosky, čistiaci sprej na mikrovlnné rúry, odmasťovač do umývačky a čistiaci sprej do chladničiek a mrazničiek.

Prehliadnuť balíček
KATEGÓRIA 2

Pranie & sušenie v hodnote 90 Eur

Balíček obsahuje hviezdičky do sušičky (levanduľa), zmäkčovaciu loptičku do sušičky, prívodovú hadicu s aquastop, odvápňovač a odmasťovač pre práčky a umývačky a tablety proti zápachu pre práčky na jeden rok.

Prehliadnuť balíček
KATEGÓRIA 2

Domácnosť & kuchyne v hodnote 100 Eur

Balíček obsahuje čistiaci krém na nerezové povrchy, čistiaci krém na varné dosky, sadu na čistenie varnej dosky, čistiaci sprej na mikrovlnné rúry, nôž na koláče, Ice Mate - twister na ľadové kocky, odmasťovač do umývačky, magnetický odvápňovač vody pre práčky a umývačky a čistiaci sprej do chladničiek a mrazničiek.

Prehliadnuť balíček