Domáce spotrebiče od svetového výrobcu Whirlpool
prejsť na Whirlpool.sk
menu

Žiadosť o darček

Za nákup spotrebiča Whirlpool u vybraných partnerov získate darčeka v hodnote až 100 Eur.*

Tu je pre Vás pripravený formulár k registrácii žiadosti o darček. Jednotlivé kroky nižšie Vás prevedú postupom získania Vášho darčeka.


Princíp akcie

Kúpte vybrané spotrebiče Whirlpool a ku každému z nich získajte darček v hodnote až 100 Eur.*

Do akcie je zaradené veľké množstvo spotrebičov Whirlpool naprieč všetkými kategóriami. Produkty zaradené do akcie si môžete prehliadnuť tu. Každý produkt je zaradený do kategórie 1 alebo 2, z ktorej si vyberáte darček. V každej kategórii je k dispozícií výber z 3 darčekov.

*Darčeky v promo akcii majú rôznu hodnotu podľa typu, čiastka 100 Eur vr. DPH je maximálna hodnota, ktorú niektorý z darčekov dosahuje. Ceny sú odporúčané maloobchodné vrátane DPH a vychádzajú z oficiálnych cenníkov jednotlivých značiek. Detailné informácie budú umiestnené na webe Whirlpool so spustením akcie.


Informácie k registrácii nákupu

Akcia trvá od 1. 3. do 30. 6. 2022 u  vybraných partnerov Whirlpool na území SR. Do akcie môžu byť zaradené len nákupy produktov do nej zaradených, a uskutočnené v tomto období.

Nákup spotrebiča musí byť zaregistrovaný na webových stránkach do 30 dní od jeho uskutočnenia. Po registrácii bude zákazníkovi zaslaný potvrdzujúci e-mail. Ak zákazník potvrdzujúci e-mail neobdrží, registrácia pravdepodobne neprebehla správne. Zaslanie rekapitulačného e-mailu je potvrdením spravnej uskutočnenej registrácie.

Darček bude zákazníkovi doručený do 30 (max. do 60) dní od registrácie na adresu uvedenú v registrácií. V prípade výberu z ponuky balíčkov Wpro bude darček doručený prepravnou spoločnosťou. V prípade výberu darčeka Matějovský, bude voucher zaslaný na e-mail uvedený pri registrácii.

Akciu nie je možné kombinovať s inou akciou spoločnosti Whirlpool. Výrobné čísla je možné registrovať len raz.


Registračný formulár

Nižšie vyplňte Vaše osobné údaje a adresu pre zaslanie darčka.

Ak máte na účtenke viac produktov, ktoré chcete do akcie zaregistrovať, je potrebné nahrať účtenku do formulára ku každému zadávanému produktu samostatne. Akcia platí len na spotrebiče, ktoré patria do akcie, na účtenke môžu byť aj ďalšie položky, ktoré ale nebudú registrované.

Nemáte v čase registrácie k dispozícii sériové a modelové číslo spotrebičov Whirlpool?
Prosíme vyplňte vo formulári všetko potrebné okrem modelového a sériového čísla a formulár uložte. Na e-mail obdržíte potvrdenie o registrácii, po obdržaní spotrebičov odpovedzte na tento e-mail a doplňte uvedené čísla. Darček bude zaslaný do 30 dní od tohto finálneho dokončenia registrácie. Tento druhý krok registrácie musí byť uskutočnený najneskôr do 31. 12. 2022.

Ľutujeme, ale platnosť akcie ešte nenastala alebo už vypršala.