Domáce spotrebiče od svetového výrobcu Whirlpool
prejsť na Whirlpool.sk
menu

Vyberte si darček od KitchenAid

Prémiová americká značka KitchenAid je synonymom spoľahlivosti, vynikajúceho výkonu, dlhej životnosti a ikonického dizajnu. Teší sa obľube po celom svete a prináša do domácnosti spotrebiče, ktoré presne vedia, čo potrebujete.

Spoločným menovateľom kuchynských spotrebičov KitchenAid je tiež nadčasové prevedenie, vysoká kvalita a precízne spracovanie. Všetko ide ruka v ruke s maximálnym užívateľským komfortom pre každodennú prácu v kuchyni.

KichenAid

Spotřebiče KitchenAid

Set rýchlovarná kanvica a hriankovač v čiernej farbe

Set rychlovarnej kanvice a hriankovača v univerzálnom a elegantnom čiernom vyhotovení sa rýchlo stane dominantou kuchyne a pomocníkom po celý deň.

Hodnota setu: 200 Eur *

Čierny hriankovač

Modelové označenie: 5KMTL5112EOB

Čierny hriankovač, ktorý zaistí ideálne dozlatista opečený chlieb v rekordnom čase a s dokonalou kontrolou nad vždy perfektným výsledkom.

Hodnota: 99 Eur *

Čierna rýchlovarná kanvica

Modelové označenie: 5KEKL2221EOB

Čierna rýchlovarná kanvica s objemom 1,25 l s vynikajúcim výkonom a otočnou základňou pre ľahkú manipuláciu zaujme tiež elegantnými tvarmi, nadčasovou čiernou farbou a kompaktným vyhotovením.

Hodnota: 99 Eur *

Viac informácií

Podrobný popis setu

Topinkovač disponuje regulací propečení, připraví dvě topinky najednou a navíc oceníte také funkcí Rozmrazování či Automatické vypnutí. Pečivo je rovnoměrně opečené díky možnosti centrování a neoblíbené čištění je snadno vyřešeno miskou, kterou lze jednoduše vysypat.

Kanvica, ktorá uvarí vodu rýchlo a je aj vďaka širokému lieviku a robustnej rukoväti, ktorá sa pri varení nezahrieva, maximálne praktická. Na zapnutie a vypnutie upozorňuje LED ukazovateľ, špirála je skrytá s odnímateľným filtrom proti vodnému kameňu.

Set rýchlovarná kanvica a hriankovač v červenej farbe

Set rýchlovarnej kanvice a hriankovača v univerzálnom a elegantnom červenom vyhotovení sa rýchlo stane dominantou kuchyne a pomocníkom po celý deň.

Hodnota setu: 230 Eur *

Červený hriankovač

Modelové označenie: 5KMT221EER

Červený hriankovač, ktorý zaistí ideálne dozlatista opečený chlieb v rekordnom čase a s dokonalou kontrolou nad vždy perfektným výsledkom.

Hodnota: 129 Eur *

Červená rýchlovarná kanvica

Modelové označenie: 5KEK1222EER

Červená rýchlovarná kanvica s objemom 1,25 l s vynikajúcim výkonom a otočnou základňou pre ľahkú manipuláciu zaujme tiež elegantnými tvarmi, nadčasovou červenou farbou a kompaktným vyhotovením.

Hodnota: 99 Eur *

Viac informácií

Podrobný popis setu

Hriankovač disponuje reguláciou prepečenia, pripraví dve hrianky naraz a naviac ocenité tiež funkciou Rozmrazovanie alebo Automatické vypnutie. Pečivo je rovnomerne opečené vďaka možnosti centrovania a neobľúbené čistenie je jednoducho vyriešené miskou, ktorú je možné ľahko vysypať.

Rýchlovarná kanvica, ktorá uvarí vodu rýchlo a aj maximálne praktická, aj vďaka širokému lieviku a robustnej rukoväti, ktorá sa pri varení nezahrieva. Na zapnutie a vypnutie upozorňuje LED ukazovateľ, špirála je skrytá s odnímateľným filtrom proti vodnému kameňu.

Blender - mixér

Modelové označenie: 5KSBL5651EOB

Stolný mixér s robustnou kovovou základňou a extra výkonným motorom pre rýchle a dokonalé mixovanie rôznych druhov surovín.

Hodnota: 190 Eur *

Viac informácií

Podrobný popis produktu

Veľkorysá mixovacia nádoba umožňuje spracovávanie väčšieho množstva surovín, ktoré sú vďaka jej tvaru a výkonu spotrebiča rozmixované vždy dokonale a rovnomerne. Spotrebič disponuje niekoľkými úrovňami výkonu, ostrými nožmi a jednoducho čistiteľným systémom.

Tyčový mixér s príslušenstvom

Modelové označenie: 5KHBV83EOB

Elegantný čierny tyčový mixér s bohatým príslušenstvom vhodný na mixovanie, šľahanie, či sekanie je pomocníkom číslo 1 pri príprave polievok, smoothies, omáčok, detskej výživy, pesta, majonéz a mnohého ďalšieho.

Hodnota: 160 Eur *

Viac informácií

Podrobný popis produktu

Tyčový mixér ponúka aj vďaka širokej ponuke príslušenstva univerzálne využitie v kuchyni, keď je spoločným menovateľom vždy vysoký výkon a používateľský komfort. Mixér má elektronickú reguláciu otáčok a je možné ho pohodlne ovládať jednou rukou vďaka kompaktnej veľkosti. Príslušenstvo zahŕňa: nerezovú miešaciu tyč s čepeľou, kryt pre ochranu pri mixovaní v nádobe, nádobu s odmerkou a sekáčikom, vyšší džbán na miešanie a metlu na šľahačku alebo bielky.

Food Processor KitchenAid

Modelové označenie: 5KFP0919EOB

Univerzálny pomocník, ktorý je možné všestranne využiť k mieseniu, sekaniu, miešaniu, strúhaniu či plátkovaniu.

Hodnota: 200 Eur *

Viac informácií

Podrobný popis produktu

Food Processor disponuje dvomi rýchlosťami a pulznou funkciou pre okamžitý extra výkon, vďaka ktorému si poradí so všetkými druhmi surovín. Praktická je veľká 1,2 l nádoba s plniacim otvorom a tesniacou trubicou. Sada zahŕňa: univerzálny nôž pre sekanie tvrdých aj mäkkých surovín, ktorý je možné použiť aj na mixovanie omáčok alebo šľahanie cesta, pre kysnuté cesta je možné tento nôž vymeniť za miesič cesta. Na plátkovanie a sekanie sú k dispozícií dva kotúče. Processor sa ľahko skladá a odnímateľné časti je možné umývať v umývačke riadu.

Set tyčového mixéru a sekáčiku v čiernej farbe

Hodnota setu: 180 Eur *

Tyčový mixér

Modelové označenie: 5KHBL1321EOB

Tyčový mixér s ergonomickým tvarom pre pohodlné používanie každý deň.

Hodnota: 99 Eur *

Sekáčik potravín

Modelové označenie: 5KFC3515EOB

Kompaktný sekáčik, ktorý je možné ovládať len jednou rukou, naseká rôzné druhy surovín vždy rýchlo, rovnomerne a precízne.

Hodnota: 79 Eur *

Viac informácií

Podrobný popis setu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Integer in sapien. Aliquam erat volutpat. Duis sapien nunc, commodo et, interdum suscipit, sollicitudin et, dolor. Aenean fermentum risus id tortor. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Duis viverra diam non justo. Integer rutrum, orci vestibulum ullamcorper ultricies, lacus quam ultricies odio, vitae placerat pede sem sit amet enim. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Aliquam erat volutpat. Etiam dictum tincidunt diam. Integer pellentesque quam vel velit.

Sekáčik s objemom nádoby 830 ml ponúka dve rýchlosti a silu, ktorou nasekáva orechy, ale tiež bylinky, alebo pomôže pripraviť detské pokrmy aj v menšom množstve. Praktická je vrchný lievik pre pridávanie surovín a možnosť umytia vrchnej časti v umývačke riadu.

Vybrali ste si svoj darček?

Jednotlivé typy darčekov sú k dispozícii do vydania skladových zásob.
Ponuka spotrebičov môže byť podľa skladovej dostupnosti upravená. Spotrebiče budú vždy v adekvátnej hodnote a podobného typu.

* Uvedené ceny vychádzajú z oficiálnych cenníkov značiek.