Domáce spotrebiče od svetového výrobcu Whirlpool
prejsť na Whirlpool.sk
menu

Vyberte si darček značky Wpro

Značka Wpro spadá do portfólia spoločnosti Whirlpool Corporation, ponúka univerzálne príslušenstvo vhodné k inštalácii, prevádzke aj údržbe domácich spotrebičov a tiež zodpovedajúce bežným každodenným potrebám v každej domácnosti. To všetko s garanciou úspory času, perfektných výsledkov aj šetrnosti k životnému prostrediu.

Wpro

Darčeky značky WPRO

Pranie & sušenie & starostlivosť o bielizeň

Balíček obsahuje sieťku na pranie, univerzálny medzikus medzi práčku a sušičku s výsuvnou policou, hviezdičky do sušičky, zmäkčovaciu loptičku do sušičky, prívodnú hadicu s aquastop, tablety proti zápachu do práčky na jeden rok, magnetický odvápňovač vody, súpravu na údržbu žehličky a žehliace plochy a odvápňovač a odmasťovač pre práčky a umývačky.

Hodnota balíčku: 201,81 Eur

Prehliadnuť balíček

Kuchyne & varenie & starostlivosť o domácnosť

Balíček obsahuje čistiaci krém a čistiaci sprej na nerezové povrchy, čistiaci krém a sadu na čistenie na varné dosky, čistiaci sprej na mikrovlnné rúry, odstraňovač vodného kameňa pre parné rúry, varné kanvice a kávovary, rozmrazovací tanier do mikrovlnné rúry, nôž na koláče, Ice Mate - twister na ľadové kocky, odmasťovač a regeneračnú soľ do umývačky, čistiaci sprej a pohlcovač zápachu do chladničiek a mrazničiek, osviežovač do vysávačov a súpravu na údržbu žehličky.

Hodnota balíčku: 195,31 Eur

Prehliadnuť balíček