Domáce spotrebiče od svetového výrobcu Whirlpool
prejsť na Whirlpool.sk
menu

Žiadosť o darček

Za nákup spotrebiča Whirlpool získate za každých 1000 Eur darček.
Vyberte si svoj darček v hodnotě až 200 Eur.

Tu je pre Vás pripravený formulár k registrácii žiadosti o darček. jednotlivé kroky nižšie Vás prevedú postupom získania Vášho darčeka.


Informácie k registrácii nákupu

Akcia trvá od 1. 10. do 31. 12. 2021 (v prípade nákupu spotrebiča v kuchynskom štúdiu platí od 1. 9. 2021).

Nákup spotrebiča musí byť zaregistrovaný na webových stránkach do 30 dní od uskutočnenia nákupu. Po registrácii bude zákazníkovi zaslaný potvrdzujúci e-mail.

Darček bude zákazníkovi doručený do 30 dní (vo výnimočných prípadoch do 60 dní) od registrácie na adresu uvedenú v registrácii.

Produkty zaradené do akcie si môžete prehliadnuť tu.

Akciu nie je možné kombinovať s inou akciou spoločnosti Whirlpool. Výrobné číslo je možné registrovať iba do jednej akcie.


Registračný formulár

Nižšie vyplňte Vaše osobné údaje a adresu na zaslanie darčeka.

Ak máte na účtenke viac produktov, ktoré chcete do akcie zaregistrovať, je potrebné nahrať účtenku do formulára ku každém zadávanému produktu samostatne.

Nemáte v čase registrácie k dispozícii sériové a modelové číslo spotrebičov Whirlpool?
Prosíme vyplňte vo formulári všetko potrebné okrem modelového a sériového čísla a formulár uložte. Na e-mail obdržíte potvrdenie o registrácii, po obdržaní spotrebičov odpovedzte na tento e-mail a doplňte uvedené čísla. Najneskôr však do 31.3.2022. Darček bude zaslaný do 30 dní od tohto finálneho dokončenia registrácie.

Ľutujeme, ale platnosť akcie ešte nenastala alebo už vypršala.