Žiadosť o darček

Formulár nižšie vás interaktívne prevedie registráciou vášho spotrebiča a výberom darčekov.

.

Princip akcie

Kúpte vybrané spotrebiče Whirlpool a získajte darčeky v hodnote až 180 Eur*.

Čím viac nakúpíte, tým viac darčekov si môžete vybrať.

* Darčeky v promo akcii majú rôznu hodnotu podľa typu, suma 180 Eur vr. DPH je zaokrúhlená komunikačná maximálna hodnota, ktorú dosahuje set darčekov, ktoré sú k dispozícii k vybraným modelom. Ceny darčekov z kategórie 1 a 2 sú odporúčané maloobchodné vrátane DPH a vychádzajú z oficiálnych cenníkov jednotlivých značiek. Ceny darčekov Jar a Ariel sú obvyklé predajné ceny. Detailné informácie budú dostupné na webe Whirlpool.sk so spustením akcie. Všetky darčeky sú k dispozícii len do vyčerpania zásob.

 

Informácie k registrácii nákupu

Akcia trvá od 15. 8.  do 31. 12. 2022 . Do akcie môžu byť zaradené iba nákupy produktov do nej zahrnutých a vykonané v tomto období.

Nákup spotrebiča musí byť registrovaný na webových stránkach do 30 dní od jeho uskutočnenia (najneskôr teda do 31. 1. 2023 pre nákupy uskutočnené 31. 12. 2022). Po registrácii bude zákazníkovi zaslaný potvrdzujúci e-mail. Pokiaľ zákazník potvrdzujúci e-mail nedostane, registrácia pravdepodobne neprebehla správne. Zaslanie rekapitulačného e-mailu je potvrdením správne vykonanej registrácie.

Akciu nie je možné kombinovať s inou akciou spoločnosti Whirlpool. Výrobné čísla je možné registrovať len raz.

Kompletné pravidlá nájdete tu.

Kompletný zoznam predajcov nájdete tu.

 

 

Registračný formulár

Nižšie vyplňte Vaše osobné údaje a adresu na zaslanie darčeka.

Akcia platí iba na spotrebiče, ktoré patria do akcie, na účtenke môžu byť aj ďalšie položky, ktoré ale nebudú registrované.

Nemáte v čase registrácie k dispozícii sériové a modelové číslo spotrebičov Whirlpool?Prosíme vyplňte vo formulári všetko potrebné okrem modelového a sériového čísla a formulár uložte. Na e-mail obdržíte potvrdenie o registrácii, po obdržaní spotrebičov odpovedzte na tento e-mail a doplňte uvedené čísla. Darček bude zaslaný do 30 dní od tohto finálneho dokončenia registrácie. Tento druhý krok registrácie musí byť vykonaný najneskôr do 31. 3. 2022.

Ľutujeme, ale platnosť akcie ešte nenastala alebo už vypršala.