Domáce spotrebiče od svetového výrobcu Whirlpool
prejsť na Whirlpool.sk
menu

Žiadosť o darček

Formulár nižšie vás interaktívne prevedie registráciou vášho spotrebiča a výberom darčekov.

Planeo

Princip akcie

Kúpte si vybrané spotrebiče Whirlpool a získajte darček KitchenAid podľa vlastného výberu.

 

Informácie k registrácii nákupu

Akcia trvá od 1. 7. do 15. 8. 2023 a je možné do nej zahrnúť len nákupy vybraných spotrebičov uskutočnené počas tohto obdobia.

Nákup spotrebiča musí byť registrovaný na webových stránkach do 30 dní od jeho uskutočnenia. Po registrácii bude zákazníkovi zaslaný potvrdzujúci e-mail. Pokiaľ zákazník potvrdzujúci e-mail nedostane, registrácia pravdepodobne neprebehla správne. Zaslanie rekapitulačného e-mailu je potvrdením správne vykonanej registrácie.

Kompletné pravidlá nájdete tu.

Akcia platí len na nákup vybraných modelov u obchodného partnera spoločnosti Planeo Elektro (e-shop a kamenné predajne).

Spotrebiče zahrnuté do akcie nájdete tu.

 

Registračný formulár

Nižšie vyplňte údaje potrebné na registráciu vrátane Vašich osobných údajov, výberu darčekov a údajov o nákupe.

V rámci jednej registrácie môžete registrovať aj viac spotrebičov zaradených do akcie.

Akcia platí iba na spotrebiče, ktoré patria do akcie, na účtenke môžu byť aj ďalšie položky, ktoré ale nebudú registrované.

Nemáte v čase registrácie k dispozícii sériové a modelové číslo spotrebičov Whirlpool?Prosíme vyplňte vo formulári všetko potrebné okrem modelového a sériového čísla a formulár uložte. Na e-mail obdržíte potvrdenie o registrácii, po obdržaní spotrebičov odpovedzte na tento e-mail a doplňte uvedené čísla. Darček bude zaslaný do 30 dní od tohto finálneho dokončenia registrácie. Tento druhý krok registrácie musí byť vykonaný najneskôr do 31. 12. 2023.

Ľutujeme, ale platnosť akcie ešte nenastala alebo už vypršala.